Новини

БФ “Сучасне село та місто” провів заходи до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

Благодійна організація “Благодійний фонд “Сучасне село та місто” за підтримки МБФ “Альянс Громадського Здоров’я” провів благодійний концерт у м. з метою привернути увагу до проблеми поширення вірусу імунодефіциту людини та шляхів передачі .

1 грудня серед медичних закладів міст Христинівка, Монастирище та Умань Черкаської області також були розповсюджені інформаційні матеріали (Уманська Центральна районна лікарня, Пологовий будинок міста Умань, Христинівська Центральна районна лікарня, Монастирищенська Центральна районна лікарня, Уманська міська лікарня). Вищевказані медичні заклади розповсюдили роздаткові матеріали серед відвідувачів та пацієнтів.

5 грудня 2015 року у Центральному парку м. Умань відбувся концерт молодіжного гурту “Atmosphera” та співака Олександра Біденко. Під час заходу волонтери роздавали присутнім інформаційні матеріали та презервативи. На концерті переважною аудиторією була молодь, що було ключовим моментом, маючи на увазі тематику заходу.

Під час концерту волонтерами було роздано матеріали з інформацією щодо основних шляхів передачі ВІЛ, попередження інфекції, медико-соціальних проблем сьогодення.

Такі заходи є проханням до людей привернути увагу щодо поширення ВІЛ інфекції. У зв’язку із тим, що все населення країни є групою ризику, кожна людина повинна знати про шляхи поширення ВІЛ.

Нагадаємо, що Всесвітній день боротьби зі СНІДом почав з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я, як заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/. Головна мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом — звернути увагу суспільства на цю проблему. В Україні серед країн Східної Європи і Центральної Азії ступінь поширеності ВІЛ/ найвищий, серед дорослого населення він становить 1,1%. Щодня в Україні реєструється 48.5 випадків захворювання ВІЛ-інфекцією.

Поділитися

Залишити коментар

Ми піклуємось про долю кожного, хто до нас звернувся по допомогу