Безносюк Анастасія

_xxI13Z7nzc
Терміново

Безносюк Анастасія

4 роки

Діагноз: наслідки перенесеного вірусного енцефаліту, тетрапарез, амавроз сітчатки ока, затримка психо моторного розвитку, синдром разових порушень, епілепсія, патологічний дистензійний вивих стегна на фоні диспластичного коксартроза.

Дівчинка перенесла за своє життя і кому,  і штучну вентиляцію легень, зараз дитина самостійно не пересувається, її розвиток залишився на рівні 3,5 місяців. Але мама не опускає рук: проходили реабілітацію у різних клініках, були у Італії, але дійсно допомогти погодилися у Ізраїлі у Shaare Zedek Medical Center. Лікарі медичного центру проведуть обстеження, та спробують позбутися  страшних приступів та судом, які є кожного дня і по декілька раз. Ціна консультація та медичної допомоги у Ізраїлі становить 14800 шекелей, що становить приблизно 105 000 грн, але таких коштів у матері немає, вона виховує дитину без батька, квартиру винаймає,  але вже змогла зібрати майже половину – 50 000 грн, також є кошти на дорогу до Ізраїлю та згода від батька на виїзд дитини за кордон.

Тобто залишилось зібрати 53 000 гривень і дитина зможе отримати необхідну допомогу, а це єдиний вихід для дівчинки уникнути судом.

Картка ПриватБанку мами
4149 4978 6189 1846
Безносюк Христина Русланівна
+380974325749

Поділитися

Ми піклуємось про долю кожного, хто до нас звернувся по допомогу