Chibuk1
Терміново

Діагноз: нейробластома 4 ст.

Необхідно: 14 500 доларів США для термінової операції в турецькій клініці

2 РІЧНОМУ ХЛОПЧИКУ потрібно 14 500 ДОЛАРІВ для ТЕРМІНОВОЇ ОПЕРАЦІЇ З ВИДАЛЕННЯ ПУХЛИНИ!!!! ПОТРІБНА ВАША ДОПОМОГА!!! МАКСИМАЛЬНИЙ РЕПОСТ! ЛІЧЕНІ ДНІ ДО ОПЕРАЦІЇ!!!!

Мама Владиславчика, 2015 р.н, – Аня Чибук просить всіх небайдужих врятувати її сина, бо рідних, хтоби міг хоч якось допомогти у Ані просто немає. Аня – сирота, рано втратила своїх батьків, а зараз ще й залишилась наодинці із хворим на страшну хворобу сином, якого виховує самотужки.

Ця дитина – сенс всього Аніного життя, яке вона планувала прожити разом із повноцінною сім’єю: коханим чоловіком та сином. Та не так сталося, як вона планувала. В одну мить всі мрії про повноцінну сім’юздорову диину стали розбились вщент…

Владиславчик народився здоровою дитиною і до 5 місяців Аня просто насолоджувалася материнством. Діагноз: Нейробластома екстраинтравебральна (простою мовою ракова пухлина) на рівні Th8-L5, прозвучав як грім серед ясного неба.

Вже 7-ми місячним (17 вересня 2015) Владиславчика прооперували вперше та частково видалили пухлину. Слідом за операцією малюк пережив 6 блоків хіміотерапії, після яких настала ремісія. Рік малюк знаходився вдомад наглядом. Погіршення стану малюка змусили Аню знов шукати кошти на діагностику, яку в Україні не проводять.

В 2016 Аня разом з малюком, завдяки коштам волонтерів, поїхала до Польщі на MIBG обстеження та і НІР, після чого лікарі порекомендували зробить ще 3 блока хіміотерапії.

На третьому блоці хімії стався рецедив була в край в край важкому стані. Українські лікарі розвели руками і сказали, що лікування в Україні немає.

Дякувати Богу, стан Владиславчика стабілізувався і весь 2017 Владиславчик провів в Україні, де кожні 3 місяці проходили обстеження. Останне МРТ показало, що пухлина почала рости. А обстеження в Туреччині, завдяки коштам волонтерів із Італії показало, що Владиславчику потрібно терміново провести операцію аби пухлина не защемила нервові кінцівки і не призвела до незворотніх тяжких наслідків.

Наразі Турецька клініка “Медікал Парк” виставила Ані рахунок на 14 500 долл.

Допомогти Ані зберегти життя її синочка можемо тільки ми з Вами!

Поділитися

Ми піклуємось про долю кожного, хто до нас звернувся по допомогу