Терміново

Діагноз: неуроґанґліобластома

Необхідно: 66 250 доларів США для термінової операції в турецькій клініці

UPD2: прийшли результати аналізів для Владіка, а лікарі вже визначили майбутнє лікування. Це neuroganglioblastoma –
проміжна пухлина між злоякісною та доброякісною. І її треба лікувати до того, як вона стане злоякісною.
Попереду: 4 курси хіміотерапії з госпіталізацією – 28 днів – 9,950$
діагностика та обстеження (МРТ, тести, аналізи, ПЕТКТ, біопсія) – 11,300$
ПЕРЕСАДКА кісткового мозку – 50 днів госпіталізації та 45,000$
Всього – 66.250 $.
По попередньому збору – на 14 500 $ – ми його закрили повністю. Після оплати – залишок на карті мами – 5230 грн.

UPD: Владу вже провели операцію і видалили більшу частину ПУХЛИНИ! у Борг! Вони з мамою вже повернулись на Україну! ЗБІР ПРОДОВЖУЄТЬСЯ,  хлопчик посуває себе добре!!

27858753_736836803370723_7777627848121019309_n

2 РІЧНОМУ ХЛОПЧИКУ потрібно 14 500 ДОЛАРІВ для ТЕРМІНОВОЇ ОПЕРАЦІЇ З ВИДАЛЕННЯ ПУХЛИНИ!!!! ПОТРІБНА ВАША ДОПОМОГА!!!  ЛІЧЕНІ ДНІ ДО ОПЕРАЦІЇ!!!!

Мама Владиславчика, 2015 р.н, – Аня Чибук просить всіх небайдужих врятувати її сина, бо рідних, хтоби міг хоч якось допомогти у Ані просто немає. Аня – сирота, рано втратила своїх батьків, а зараз ще й залишилась наодинці із хворим на страшну хворобу сином, якого виховує самотужки.

Ця дитина – сенс всього Аніного життя, яке вона планувала прожити разом із повноцінною сім’єю: коханим чоловіком та сином. Та не так сталося, як вона планувала. В одну мить всі мрії про повноцінну сім’юздорову диину стали розбились вщент…

Владиславчик народився здоровою дитиною і до 5 місяців Аня просто насолоджувалася материнством. Діагноз: Нейробластома екстраинтравебральна (простою мовою ракова пухлина) на рівні Th8-L5, прозвучав як грім серед ясного неба.

Вже 7-ми місячним (17 вересня 2015) Владиславчика прооперували вперше та частково видалили пухлину. Слідом за операцією малюк пережив 6 блоків хіміотерапії, після яких настала ремісія. Рік малюк знаходився вдомад наглядом. Погіршення стану малюка змусили Аню знов шукати кошти на діагностику, яку в Україні не проводять.

В 2016 Аня разом з малюком, завдяки коштам волонтерів, поїхала до Польщі на MIBG обстеження та і НІР, після чого лікарі порекомендували зробить ще 3 блока хіміотерапії.

На третьому блоці хімії стався рецедив була в край в край важкому стані. Українські лікарі розвели руками і сказали, що лікування в Україні немає.

Дякувати Богу, стан Владиславчика стабілізувався і весь 2017 Владиславчик провів в Україні, де кожні 3 місяці проходили обстеження. Останне МРТ показало, що пухлина почала рости. А обстеження в Туреччині, завдяки коштам волонтерів із Італії показало, що Владиславчику потрібно терміново провести операцію аби пухлина не защемила нервові кінцівки і не призвела до незворотніх тяжких наслідків.

Наразі Турецька клініка “Медікал Парк” виставила Ані рахунок на 14 500 долл.

Допомогти Ані зберегти життя її синочка можемо тільки ми з Вами!

Поділитися

Ми піклуємось про долю кожного, хто до нас звернувся по допомогу