Марчак Максим

Терміново

Збір закрито! Новий збір з 2017 року! 

10 років, с. Дмитрушки. Уманського району, Черкаської області.

Діагноз: дитячий церебральний параліч.

Необхідна сума: 8500 грн.  –   курс реабілітації у Іпоцентрі “ВІТЕР ЗМІН”.

Марчак Максим Олексійович народився здоровим малюком, але в  семимісячному віці був поставлений діагноз ДЦП. Максим все розуміє, навчається  в 4 класі на індивідуальній формі навчання, завжди і всім посміхається. Для того, щоб перемогти хворобу Максимові потрібно декілька разів на рік проходити курс реабілітації у Міжнародній клініці відновного лікування (Трускавець, Львівська обл.), Іпоцентрі “ВІТЕР ЗМІН” та інших центрах, де працюють з ДЦП.

3 травня Максим поїде до Іпоцентру “ВІТЕР ЗМІН”, де практикують іпотерапію, як основний вид занять з людьми з особливими потребами.

Курс лікування коштує 8500 грн (включаючи додаткові заняття, необхідні Максиму). Сім’я не зупиняється у пошуку допомоги, адже є реальні результати боротьби з хворобою. Зупинятися не можна!

Marchak2

«Звертається до Вас мама дитини-інваліда Мала Людмила.

Синочка звуть Максим, йому 10 років і йому дуже хочеться бігати і стрибати самостійно, але його хвороба, поки недозволяє цього.

Наша історія почалася 10 років назад. Мій син, Максим народився 11 червня 2005 року, від першої вагітності, стимулюючих пологів з вагою 2,980, оцінка за шкалою Апгар-9 балів -це означає що він народився здоровим малюком. На 5 добу нас виписали додому і я була самою  щасливішою мамою на світі. Все у нас було добре, але через 3 місяці в наш дім прийшла біда, Максимкові зробили щеплення АКДС, після якого він майже добу проспав, а коли проснувся  ми звернули увагу що він змінився, його тіло було дуже напружене, рученята зажались в кулачки. Ми зразу звернулися до лікаря, який нам сказав щоб ми не хвилювалися, що може бути така реакція на вакцину. Але чудо не сталося, і в 4 місяці ми звернулися по допомогу в Київський інститут педіатрії і акушерства, там  ми почули правду що з нами сталося, і почалася боротьба за здоров’я сина. В  семимісячному віці був поставлений діагноз ДЦП. Для нас слово ДЦП було наскільки жахливим і страшним, як для будь-якої людини яка ніколи з цим не стикалась. Гіршого в житті ми не представляли, в той момент здавалося життя закінчилося. Але ми не опустили руки і з першого дня  ми віримо “ДЦП-ЦЕ НЕ ВИРОК”, що ми впораємося і у нашого Максимка все буде добре.

Максимко все розуміє, навчається  в 3 класі на індивідуальній формі навчання, завжди і всім посміхається. І ось вже 10 років як ми допомагаємо Максимові видужати, і боремося за його повноцінне життя. Ми багато лікувалися, побували в різних санаторіях, пройшли 7 курсів дельфінотерапії, іпотерапії. Скрізь по капельці збирали результати лікування, в Максима знизився м’язовий тонус, зник перехрест ніг, опустився на повну п’ятку, почав перевертатись на живіт, піднімати руки  вгору, почав повзати “по-пластунськи” невпевнено, стояти при підтримці за дві руки. Для того, щоб перемогти хворобу Максимові потрібно3-4 рази на рік їздити в клініку на лікування, яке коштує  великих коштів. Я, як кожна мати, хватаюсь за “волосинку спасіння” своєї дитини і прошу Вас не залишатися байдужими і допомогти Максимці вибороти право на повноцінне життя. Мрія мого сина-це перемогти підступні 3 букви ДЦП, які заважають жити і розвиватись повноцінно. Нам самим не можливо зібрати такі суми на курси лікування.

Ви думаєте легко просити-НІ! Ви думаєте легко брати-НІ! АЛЕ заради того, щоб очі твоєї дитини не плакали від болю, варто просити. Прохання надати допомогу в скрутну хвилину-це прояв не слабкості, а сили. ПРОСИМО ВАШОЇ ДОПОМОГИ.БЕЗ ВАС НАМ НЕ ВПОРАТИСЬ!!!!  ***Людмила ***

Необхідна сума: 8500 грн –  курс реабілітації у Іпоцентрі “ВІТЕР ЗМІН”.

Поділитися

Ми піклуємось про долю кожного, хто до нас звернувся по допомогу