Романщак Олександра

Romanshchak2
Терміново

Діагноз: дитячий церебральний параліч, спастична диплегія, в стадії неальтернованого повзання, у фазі самостійного сідання, рухові порушення IV рівня за класифікацією GMFCS, функції руки ІІ рівня за класифікацією MACS.

Необхідно: 10 000 грн на реабілітацію у Міжнародній клініці відновного лікування (Трускавець, Львівська обл.)

Мама дівчинки почала боротьбу за здоров’я донечки з 10 місяців. Зараз Саші 6 років і вона самостійно сидить і повзає. Але не ходить. Для закріплення того що є, і для того, щоб одного разу дівчинка змогла ходити САМА, їй просто необхідно проходити регулярне лікування і реабілітацію в Міжнародній клініці відновного лікування в м. Трускавці для фізичного розвитку дитини.
Саша живе з мамою, з дитинства має великі проблеми зі здоров’ям. Дівчинка вже пройшла 2 курси реабілітації у Міжнародній клініці відновного лікування м. Трускавець, які дали досить хороші результати.

Мати не працює, так як доглядає доньку. З батьком не підтримують зв’язку, він аліменти не сплачує. Доходом сім’ї є пенсія по інвалідності  та соціальна допомога по догляду за інвалідом, а це 1630 грн.

Саші необхідні кошти щоб проходити два рази на рік реабілітацію в Міжнародній клініці відновного лікування м. Трускавець  (1 курс коштує  10 000грн).

Тому звертаємося до всіх небайдужих допомогти дівчинці! Необхідно 10 000 грн на реабілітацію у Міжнародній клініці відновного лікування (Трускавець, Львівська обл.)

Romanshchak1

Поділитися

Ми піклуємось про долю кожного, хто до нас звернувся по допомогу