Білоущенко Софія

Urgent

Білоущенко Софія, 2011 року народження
Черкасько область
Необхідна сума 9880 USD

Доньці вчителя початкових класів, багатодітній сім’ї, потрібна Ваша допомога! У Олени з Черкащини є 2 сини вже студенти, і завжди вони з чоловіком мріяли мати маленьку квіточку – донечку. І мрія здійснилась – Софія народилась 2011 року, але після 4 го місяця дитини щось пішло різко не так із здоров’ям, довго відходила від наркозу після лікування ущелини губи, та почалася велика затримка розвитку. Зараз, у свої 7 років, Софія ходить тільки за ручку і говорить складами. Досі, досі батьки не мають остаточного основного діагнозу – лікарі кажуть ознаки ДЦП, затримка розвитку, але остаточного основного діагнозу немає, а отже немає і повноцінного лікування.
Батьки не зупиняються – постійно шукають лікування, реабілітації, консультації. Знайшли Ізраільську клініку “Асута” де дають нам 200 процентів, що після курсу діагностики та реабілітації Софійка стане абсолютно пристосована до життя. Але вартість 9 880 доларів США для мами вчительки і батька, що працює на пилорамі – нереальна.
Слова мами Олени: «Дуже надіємося і віримо у одужання Софійки і у добрих людей, які допоможуть нам подолати ці проблеми. Як хочеться щоб вона побігла і забалакала. Це наша найзаповітніша мрія.»

Share it on

Ми піклуємось про долю кожного, хто до нас звернувся по допомогу