Облаштування фізкабінету в Уманській дитячій міській лікарні

Фізіотерапевтичне відділення Уманської дитячої міської лікарні за рік обслуговує більше 3000 дітей. Велика кількість дітей потребує лікування апаратом для магніто-лазерної терапії (МІТ – 1 МЛТ), який допомагає у лікуванні гострих запальних процесів в органах і системах, дегенеративно-дистрофічних захворювань суглобів кінцівок та хребта, захворюваннях, що супроводжуються порушенням мікроциркуляції в тканинах та станів, при яких необхідно стабілізувати імунні обмінні процеси.

Також він використовується у лікуванні гнійних захворювань м’яких тканин, невритах лицьового нерва та невралгії трійчастого нерва, бронхіальних  астмах, бронхітах, пневмонії та хронічних холециститів, вірусних дерматозів (герпес), псоріазу, опіків.

Для лікування таких захворювань як плексит, радикуліт, нейроміозит, остеохондроз, спондильоз, міозит, ішіалгія, забої, атрофії, запалення сечового міхура, хронічний гастрит, коліт, порушення перистальтики, порушення периферичного кровопостачання, рубців, та для підтримання перистальтики кишечника, також цей апарат використовують для терапії спайок, збільшення м’язової маси, зняття м’язової і загальної перевтоми, електрогімнастики, електромасажу та знеболення потрібен електростимулятор «Міоритм 021».

Також апаратом першої необхідності є парафінонагрівач «ТПН 02», для розтоплення, стерилізації парафіну і озокериту. Захворювання, які лікуються парафіно-озокеритовими аплікаціями: дистрофічні захворювання хребта та суглобів, опорно-рухові пошкодження, запалення суглобів, пневмонія,  плеврит, гастрит, холецистит, виразка, коліт, захворювання шкіри, захворювання судин кінцівок, бронхіти, пневмонії, варуси та вальгуси нижніх кінцівок, плексити, дисплазії кульшових суглобів.

Таких апаратів немає у дитячій лікарні, але вони дуже потрібні.

Тому ми звертаємося до Вас з проханням допомогти зібрати кошти на електростимулятор, парафінонагрівач та апарат для магніто-лазерної терапії.

  • парафінонагрівач «ТПН 02»
  • Апарат для магніто-лазерної терапії «МІТ-1 МЛТ»
  • Електростимулятор «Міоритм 021»

Ми піклуємось про долю кожного, хто до нас звернувся по допомогу