Ми починаємо новий проект — цикл прекрасних сюжетів про життя відомих людей з діагнозом ДЦП. Вони працюють, надихають, творять! Ці люди приклад для суспільства – вони ще раз підтверджують ДЦП – не вирок! І ми в це віримо, тому і намагаємось допомагати нашим маленьким ДЦПешкам наблизитись максимально до своєї мрії! Завдяки небайдужим вони отримують необхідне лікування/реабілітацію, щоб згодом мати можливість зробити свої мрії реальністю!

Подробнее

22 апреля 2018 в Киеве на Контрактовой площади состоялся 8th Nova Poshta Kyiv Half Marathon.
На старт вышли 11 000 участников из 52 стран мира! Среди них и команда БФ «Современное село и город»,
а почти 25 000 зрителей заполнили улицы города для поддержки бегунов.
На сайте «Украинской биржи благотворительности» мы собираем средства на проект фонда «Бегу — селу помогу» для приобретения оборудования для ФАПов и амбулаторий маленьких сел Черкасской области.
Поддержать можно на сайте «Украинской биржи благотворительности»
Біжу — селу допоможу. Проект на ubb.org.ua
Біжу — селу допоможу. Проект на ubb.org.ua

Команда міжнародної юридичної фірми Kinstellar пробіжить дистанцію на Nova Poshta Kyiv Half Marathon, щоб зібрати кошти для сільських амбулаторій Черкаської області. Маленький медпункт є єдиним медичним закладом для людей, що проживають майже за 50 км від найближчого райцентру у своєму селі. Наразі вони зовсім не мають інгаляторів для лікування бронхітів, ОРЗ, для астматичних хворих та для лікування дітей та тонометрів/пульсометрів для контролю тиску та пульсу. Кожен такий апарат допоможе населенню цілого села!
«Для нас важлива не тільки якість послуг, які ми надаємо, але й соціальна відповідальність Kinstellar. Добра має бути більше!», – кажуть вони.
Долучайтесь, переходьте за посиланням та даруйте добро!!!
Біжу – селу допоможу! Kinstellar

Новина! МИ ПОЧИНАЄМО!!! Дистанція, що змінює життя! Збір коштів на обладнання для медпунктів віддалених сіл Черкаської області в рамках Kyiv Half Marathon. Містер Біг Босс дякуємо щиро за участь! Долучайтесь, переходьте за посиланням та даруйте добро!!! Українська Біржа Благодійності
Біжу – селу допоможу! BIG BOSS

В 2017 году наш Благотворительный Фонд «Современное село и город» принимал участие в ежегодном Национальном рейтинге благотворителей и стал лидером в 2х номинациях — «Расходы на гуманитарную помощь» и «Расходы на благотворительную деятельность в 2016 году относительно 2015 года» !!!!!

certif

Мы хотим поблагодарить всех, кто помогает нам работать и нести добро и помощь людям! Эта награда и Ваша! Спасибо всем, кто нам помогает !!!

Участие в Национальном рейтинге благотворителей — это признак прозрачности и подотчетности нашей работы!

Волонтеры Благотворительного фонда «Современное село и город» в очередной раз развезли помощь многодетных семей сел Уманского района!

Одежда, обувь, игрушки и портфели получили дети с. Доброводы, с. Томашовка, с. Аполянка, с. Антоновка,
с. Городница. Спасибо всем кто принимал участие, а также благодарим наших друзей из Финляндии, которые подобрали вещи по размеру / ростe и предпочтению детей! Продолжаем и в дальнейшем творить добро в рамках программы помощи многодетным семьям. Присоединяйтесь!

Друзья!
У нас новый проект — Группа ЖИТЬ! в Facebook!
Сообщество небезразличных людей готовых прийти на помощь всем нуждающимся: лечение, операции, реабилитации, медикаменты, покупка оборудования и осуществление мечты!!!
Общедоступная группа, где каждый может разместить свою просьбу о сборе денег! Добавляйтесь в группу, приглашайте друзей!
ВМЕСТЕ МЫ ПОМОЖЕМ!

Перейдите по ссылке:

группа Жить!

БФ «Сучасне село та місто» став учасником Національного рейтингу благодійників – професійного незалежного рейтингу благодійних фондів та організацій, які готові оприлюднювати свої податкові звіти. Участь у Національному рейтингу благодійників – це ознака прозорості та підзвітності нашої роботи.

Більше інформації та звітів за посиланням та на Інтерактивній карті благодійності України.

PNG_logo_rating

Благодійний фонд  «Сучасне село та місто» шукає людей готових безкоштовно(!) допомагати хворим!

Ваша допомога потрібна в усьому: розповсюдження інформації по соціальних мережах; допомога у зборі коштів; написання листів та звернень до медичних закладів за кордоном та державних установ; участь та організація акцій благодійності, та просто моральна підтримка хворих дітей та їх батьків.

Як показує досвід, однією з важливих складових у зборі коштів на лікування/реабілітацію/медичне обслуговування людини – є активність та час на комунікацію з тими, хто може допомогти. Але майже завжди мама постійно знаходиться з дитиною у лікарні, а батько (якщо він, звичайно, є) постійно на роботі, аби заробити хоч трохи на лікування дитини. А тому  немає можливості навіть просто написати листа з проханням допомогти, зробити пост у групі в соц мережі, або відсканувати документи, що підтверджують хворобу та необхідність збору коштів. Інші стикаються з проблемами побутового  характеру  — сходити в аптеку/магазин, привезти теплі речі, або навіть просто поговорити з мамою про хворобу дитини.

Дієвим способом збору коштів є ведення груп збору коштів та розповсюдження інформації по соціальним мережам в інтернеті. Це робота, яка потребує досить багато часу, та певної кропіткої діяльності: упорядкувати банківську інформацію: номери карток, рахунків; систематизувати виписки, довідки з медичний закладів; правильно викласти інформацію та знайти інших небайдужих, готових допомогти. Мама, у якої на руках хвора дитина на лікарняному ліжку не завжди може навіть просто відповісти на телефонний дзвінок, а коли ще й переживаєш за життя своєї крихітки організувати збір коштів стає майже нереальним.

Саме тому Благодійний фонд  «Сучасне село та місто» шукає людей небайдужих до чужого горя та готових допомагати.

Ви можете взяти під опіку хвору дитину, або допомогти з розповсюдженням інформації по збору коштів, особисто навідуватись до батьків та допомагати їм у щоденних турботах.

Можна просто приділити 5 хвилин свого часу сидячи за комп’ютером – ми цінуємо будь-яку допомогу!

Ми з радістю Вам розкажемо, допоможемо, порадимо що і як робити, а також разом обговоримо будь-які ідеї.

І все задля єдиної мети – ВРЯТУВАТИ ДИТИНУ!

висловити своє бажання стати волонтером та допомогти ви можете зв’язавшись з нами:

тел: 044 332-90-47

моб: +38(095)4109797

+38(094)9864046

[email protected]

  • 1
  • 2

Мы заботимся о судьбе каждого, кто обратился к нам за помощью