Єва Загладько

Терміново

Євочка Загладько, 4 роки
Діагноз: Нефробластома, стадія 3, рецидив під час основного лікування. Великий канцероматоз очеревини.
Збір: оперативне втручання для видалення метастаз і аутологічної трансплантація кісткового мозку клініка Хадасса (Ізраїль) – 200 000 доларів.

Вже понад 9 місяців маленька Єва бореться з лихом на ім’я «РАК». Нефробластома …
Єва пройшла 4 блоки передопераціонной хімії, яка сильно вдарила по печінці. Операція з видалення пухлини разом із ниркою теж пройшла з ускладненнями – пухлина лопнула і частина ракових клітин просто витекло в черевну порожнину. Після цього була призначена променева терапія -17 сеансів, і 12 блоків хіміотерапії. Протокол хімії був найпотужніший з всіх можливих для нефробластоми. Але після 6-го блоку з’явився перший метастаз, його видалили, незабаром другий. Найпотужніша хімія не працює. І знову променева терапія – 22 сеансу, хіміотерапія іншими препаратами. І знову новий метастаз, вже третій. У наших лікарів мало досвіду лікування подібних ситуацій з успішним результатом.
Єві потрібне термінове оперативне втручання для видалення метастаз і аутологічної трансплантація кісткового мозку. Нас погодилася прийняти тільки одна ізраїльська клініка Хадасса. Ціна життя Єви 200000 доларів.
«Я сильна і смілива» – так говорить Єва всім, хто запитує чи страшно їй. У дитини великі очікування і надії на те, що одного ранку їй скажуть, що в лікарню більше їхати не потрібно, що скоро відросте волосся і вона зможе заплести косичку «як в Ельзи», і батьки обов’язково подарують їй ретривера.

Сайт Єви: https://eva-zahladko.help/
Група збору: https://www.facebook.com/groups/426853891482470/

Поділитися

Ми піклуємось про долю кожного, хто до нас звернувся по допомогу