Blog

Благодійний фонд «Сучасне село та місто» став лауреатом всеукраїнського конкурсу «Благодійна Україна – 2017»

22 березня у Київській міській державній адміністрації відбулась церемонія нагородження переможців Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2017».
Були відзначені найкращі благодійники, благодійні організації та практики 2017 року.
Лауреатом Національного конкурсу «Благодійна Україна» у номінації «Благодійність в охороні здоров’я» став Благодійний фонд «Сучасне село та місто» (директор: Євгеній Клімов).

«Для добрих справ не потрібно нагород. Але, приємно, що фонд «Сучасне село та місто» відзначили у всеукраїнському конкурсі. Вважаю, що це хороший показник діяльності нашого фонду. Працюватимемо в цьому напрямку й далі. Дякую організаторам конкурсу та всім, хто допомагав робити добрі справи!» – прокоментував директор Благодійної організації «Благодійний фонд «Сучасне село та місто» Євгеній Клімов.

Зазначимо, що Національний конкурс «Благодійна Україна» – це щорічний всеукраїнський конкурс, заснований Всеукраїнською благодійною організацією «Асоціація благодійників України» з метою розвитку ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та практик.

Share it on

We care about the fate of everyone who came to us for help