Аптечки для самотніх пенсіонерів

Велика кількість людей похилого віку змушені виживати на мізерну пенсію. Майже усі люди похилого віку мають певні хвороби, а придбати необхідні медикаменти не мають змоги. У багатьох навіть немає рідних і близьких, хто міг би їм допомогти і підтримати у важкий час.

Це ветерани війни та праці, інваліди, учасники бойових дій та учасники війни, діти війни, ветерани військової служби, ліквідатори ЧАЕС, та просто звичайні люди.

Всі вони потребують медикаментів, а купити усе необхідне не мають можливості. Тому ми збираємо кошти їм на аптечки.

Вартість однієї такої аптечки становить близько 300 грн.

До аптечки входять 39 позицій – це препарати першої необхідності: алохол, амброксол, розчин аміаку, амізон, анальгін, ацетилсаліцилова кислота, барбовал, Беластезин, бинт марліевий, розчин борної кислоти, зеленка, Валерика, валідол, вата, активоване вугілля, діазолін-Д, йод, каптопрес-Д, корвалмент, корвалол, мукалтин, напальчнік, нафтизин, нітросорбід, панкреатин, перекис водню, ревит, сенадексин, септефрил-Д, спазмалгон, фталазол, фукорцин, фуразолідон, фуросемід, цитрамон.

Благодійний фонд «Сучасне село та місто» звертається до всіх небайдужих підтримати нашу ініціативу та пожертвувати на найнеобхідніше людям,які цього найбільше потребують.

Це довгострокова акція, адже ми не обмежимося одним єдиним селом чи містом. На усі кошти зібрані на аптечки для людей похилого віку будуть закуплені вищевказані препарати та передані пенсіонерам. Про кожну партію переданих аптечок ми будемо опубліковувати фотозвіти та звіти по використанню коштів.

Ми піклуємось про долю кожного, хто до нас звернувся по допомогу