Про фонд

slide3

Благодійний фонд «Сучасне село та місто» – це незалежна неурядова, неприбуткова, неполітична благодійна організація.

Місія Фонду –  сприяння реалізації соціальних та економічних програм розвитку, надання благодійної допомоги тим, хто її потребує.

Благодійний фонд «Сучасне село та місто» має на меті реалізувати проекти, спрямовані на покращення рівня життя населення, незалежно від місця проживання – великі міста, містечка, селища та села.

Ми піклуємось про долю кожного, хто до нас звернувся по допомогу, прагнемо  вдосконалення рівня життя не тільки для окремо взятого громадянина, але й для населеного пункту загалом.

Напрями за якими працює Благодійний фонд «Сучасне село та місто» об’єднує програми та проекти покликані на покращення  мережі лікувальних та реабілітаційних закладів, закладів освіти, надання допомоги людям з особливими потребами. Окремі проекти спрямовані на підтримку суспільного діалогу щодо екології, розвитку фізкультури і спорту, підтримку талановитої молоді, покращення умов проживання населення.

Створюючи цей Фонд, ми намагалися зробити його максимально корисним для різних верств населення. Тому ми працюємо як над допомогою подолати хворобу людини, що звертається до нас, так і над проектом покращення умов праці та надання послуг цілого району або міста.

Головне для нас – допомогти!

Ми вдячні всім, хто працює разом з нами і підтримує нас. Запрошуємо усіх, хто поділяє нашу мету і принципи роботи, Благодійного фонду «Сучасне село та місто».

Разом ми допоможемо!

Напрямки над якими працює колектив фонду:

  1. Надання допомоги хворим
  2. Охорона здоров’я, підтримка медичних закладів.
  3. Освіта. Покращення умов навчання, підтримка обдарованої молоді.
  4. Спорт. Розвиток та підтримка фізичної культури.
  5. Соціальні програми.

Благодійний фонд «Сучасне село та місто» працює безкоштовно, не отримуючи жодної фінансової винагороди.

У 2016 році БФ «Сучасне село та місто» став учасником Національного рейтингу благодійників – професійного незалежного рейтингу благодійних фондів та організацій, які готові оприлюднювати свої податкові звіти (за 2015 р.).

Участь у Національному рейтингу благодійників – це ознака прозорості та підзвітності нашої роботи.

0001

29b2c2b838-300x63

Ми піклуємось про долю кожного, хто до нас звернувся по допомогу