З 15.08.2020 відповідно до рішення Наглядової ради ФIЛIЯ “ЧЕРКАСЬКЕ ГРУ” ПриватБанку переходить на єдиний МФО ПриватБанку.

Нові реквізити рахунку БФ “Сучасне село та місто” в національній валюті.

UA02 305299 00000 26002011602755

Національна експертна рада та більше ніж 40 залучених зовнішніх експертів визначили найкращих благодійників в Україні за 2019 рік. В час пандемії та карантину оголошення переможців відбувалось онлайн.

Детальніше

“Єдина в Україні онлайн-база благодійних фондів та організацій, які публічно оприлюднюють свої річні податкові звіти. Інтерактивна карта оновлюється щороку за результатами Національного рейтингу благодійників.

Детальніше

В якості гуманітарної допомоги БФ «Сучасне село та місто» отримав вкрай необхідний препарат для лікування важкохворих – «Альбумін Хьюман 25% Флексбумін» 100 мл. Важливо, що ця допомога була надана у такий особливо складний період боротьби з пандемією.

Детальніше

Благодійний фонд “Сучасне село та місто” отримав “Ангела добра”- 1 місце у Національному конкурсі «Благодійна Україна» у номінації “Місцева благодійність”.

Детальніше

28 вересня 2018 року відбулась церемонія нагородження Національного Рейтингу благодійників, організована Українським Форумом Благодійників. Національний рейтинг благодійників – це щорічний національний рейтинг благодійних організацій, які оприлюднюють свої річні податкові звіти.

Детальніше

БФ “Сучасне село та місто” знову на старті! Тепер це – Wizz Air Kyiv City Marathon! Благодійний забіг командою! Біг об’єднує людей, а ще ми збираємо на наступний курс реабілітації у Трускавці для маленького Вані Гопака!

Детальніше

Ми починаємо новий проект – цикл прекрасних сюжетів про життя відомих людей з діагнозом ДЦП. Вони працюють, надихають, творять! Ці люди приклад для суспільства – вони ще раз підтверджують ДЦП – не вирок!

Детальніше

22 квітня 2018 року у Києві на Контрактовій площі відбувся 8th Nova Poshta Kyiv Half Marathon. На старт вийшли 11 000 учасників з 52 країн світу!

Детальніше

Ми піклуємось про долю кожного, хто до нас звернувся по допомогу