Тарас Винник

Urgent

У вересні 2019 року Тарас пройшов ще один курс лікування. Дякуємо усім і від мами і від нас! Курс лікування пройшов успішно, трохи капризував, не без цього. Благодійний фонд сплатив за весь курс і тепер шлемо ❤️❤️❤️ усім за допомогу!

Збір закрито!
Тарас закінчив реабілітацію.
Ми вдячні усім хто долучився.

Тарас Винник
Діагноз: СМА
Вартість реабілітації: 4 400грн
Це Тарас, він з Київщини і йому 5 років і він з багатодітної родини! У малого тяжке генетичне захворювання – Спинально м’язова атрофія 1-2 тип (СМА).
Нажаль, хвороба прогресує,- це захворювання буквально з’їдає м’язи всього організму. Для боротьби зі СМА та полегшення стану дитини необхідно постійно проходити курси масажа, ЛФК, приймати вітамини та спеціальне харчування.
Мама Тарасика – Катерина виховує дітей одна, тому можливості забезпечити Тарасика усім необхідним для лікування – немає зовсім.
Тараса чекають у Медичному центрі Берсенєва у Києві на курс реабілітації.
В медичному центрі для лікування таких дітей застосовується метамерне введення лікарських препаратів, які покращують трофіку нервових тканин та різні види масажу. Після проходження повного курсу лікування в у Тараса покращується стан по багатьом показникам, та що найголовніше – уповільнюється процес прогресування захворювання.
Вартість курсу реабілітації – 4 400 грн. Сума не космічна, але нереальна для мами Тарасика!

Share it on

Ми піклуємось про долю кожного, хто до нас звернувся по допомогу