Новости

Допоможи Владику сказати слово «мама»!

Маленький Владик – життєрадісний, сміливий та творчий хлопчик-переселенець із Херсону, який у свої 4 роки мріє говорити та контактувати зі світом.

 

 

 

 

 

 

 

 

У 3-річному віці йому встановили діагноз: РАС (розлади аутичного спектра), затримка психомовленнєвого розвитку з розладами комунікації, гіперактивність та відсутність концентрації уваги. У Києві фахівці виявили супутнє захворювання – нерозбіжну косоокість.

Владик народився здоровим хлопчиком. Хвороба почала проявлятися поступово. У 1,5 року загальмувався розвиток дитини і зникло майже все мовлення. Достеменно встановити причину такої затримки розвитку лікарі не можуть. За результатами МРТ, у дитини незавершена мієлінізація мозку.

Зараз дитина не реагує на ім’я, майже не розуміє зверненого до неї мовлення, у Владика відсутній вказівний жест, він може крутитися довкола себе, не відповідати на жодне запитання та має проблеми із самообслуговуванням. Хлопчик дуже полюбляє гратися, але не реагує на інших дітей. Він із захопленням малює фарбами та олівцями, але, на жаль, його уваги надовго не вистачає.

Мама Владика консультувалася з неврологом, психіатром, психологом та логопедом. Вони порекомендували проходити постійні заняття з фахівцями у центрі фізичної реабілітації «Крок за Кроком». Вартість такої реабілітації 26 800 грн. Мама хлопчика не має змоги самостійно знайти такі кошти, тому благає всіх небайдужих допомогти зібрати необхідну суму на реабілітацію сина. Вона допоможе Владику почати самостійно розмовляти, концентрувати увагу, розрізняти кольори та посміхатися.

Мама хлопчика щиро вірить у те, що спеціалісти реабілітаційного центру допоможуть її сину, і він нарешті зможе сказати довгоочікуване слово «мама» та реагувати на навколишній світ.

Допоможімо маленькому Владику заговорити та жити, як усі!

Поделиться

Мы заботимся о судьбе каждого, кто обратился к нам за помощью