Кононенко Сергій

Терміново

UPD2: 24 листопада Сергій з мамою вилетіли до Мінську, дякуємо МАУ за безкоштовні білети, надані за програмою “Під крилом”. Тримаємо кулачки за Сергія та усі наші молитви за нього! 

UPD:Міністерство охорони здоров’я України надало інформаційний лист про оплату операції Сергія за державний кошт.

Збір продовжується лише на проживання та супутні витрати у Білорусії.  

Діагноз: дилатаційна кардіоміопатія

Необхідно: на пересадку серця у Білорусії.

Вартість: 100 000 доларів + проживання, дорога, харчування

Кононенко Сергій, 32 роки, дуже щирий хлопець, гарний друг та душа компанії. Але він тяжко хворіє, у нього дилатаційна кардіоміопатія, важке захворювання, яке було діагностовано у Національному інституті серцево-судинної хірургії імені М. М. Амосова. У 2004 році Сергій вже переніс операцію по встановленню серцевого клапану, переніс інсульт, а поставлений діагноз потребує пересадки серця!, якого на Україні не зроблять. Для операції у Білорусії, де можуть допомогти чоловіку, потрібно 100 тисяч доларів США, таких коштів у Сергія, ні у його матері немає.

Вже є багато успішних операцій, які провели за кордоном українським громадянам по пересадці серця, або комплексу серце- легені, та які успішно продовжують жити в Україні повноцінним життям, періодично обстежуючись та проходячи підтримуючу медикаментозну терапію. Сума 100 тис доларів здається непідйомною, але з допомогою небайдужих хлопець зможе отримати НОВЕ СЕРДЦЕ.

Збір відкритий на карту мами Сидорова Катерина Михайлівна

Карта Приват Банку

№ 4149 4978 0058 1847

Поділитися

Ми піклуємось про долю кожного, хто до нас звернувся по допомогу