Кононенко Сергій

Терміново

UPD3: Білоруські лікарі, після проведення обстеження та консиліуму вирішили, що пересадка серця Сергію наразі не потрібна. Але він має бути під постійним наглядом лікарів та через рік приїхати на контроль повторно!

UPD2: 24 листопада Сергій з мамою вилетіли до Мінську, дякуємо МАУ за безкоштовні білети, надані за програмою “Під крилом”. Тримаємо кулачки за Сергія та усі наші молитви за нього! 

UPD:Міністерство охорони здоров’я України надало інформаційний лист про оплату операції Сергія за державний кошт.

Збір продовжується лише на проживання та супутні витрати у Білорусії.  

Діагноз: дилатаційна кардіоміопатія

Необхідно: на пересадку серця у Білорусії.

Вартість: 100 000 доларів + проживання, дорога, харчування

Кононенко Сергій, 32 роки, дуже щирий хлопець, гарний друг та душа компанії. Але він тяжко хворіє, у нього дилатаційна кардіоміопатія, важке захворювання, яке було діагностовано у Національному інституті серцево-судинної хірургії імені М. М. Амосова. У 2004 році Сергій вже переніс операцію по встановленню серцевого клапану, переніс інсульт, а поставлений діагноз потребує пересадки серця!, якого на Україні не зроблять. Для операції у Білорусії, де можуть допомогти чоловіку, потрібно 100 тисяч доларів США, таких коштів у Сергія, ні у його матері немає.

Вже є багато успішних операцій, які провели за кордоном українським громадянам по пересадці серця, або комплексу серце- легені, та які успішно продовжують жити в Україні повноцінним життям, періодично обстежуючись та проходячи підтримуючу медикаментозну терапію. Сума 100 тис доларів здається непідйомною, але з допомогою небайдужих хлопець зможе отримати НОВЕ СЕРДЦЕ.

Збір відкритий на карту мами Сидорова Катерина Михайлівна

Карта Приват Банку

№ 4149 4978 0058 1847

Поділитися

Ми піклуємось про долю кожного, хто до нас звернувся по допомогу