Аня Грушовець

Терміново

ПІБ: Грушовець Аня Сергіївна, 11.01.2013 р.
Місто: с. Голубне, Рівненська обл.
Діагноз: структурна епілепсія з частими полімфорними нападами, резистентними до терапії, затримкою психомовного розвитку, дизартрія, хронічний рецидивуючий цистит, пієлонефрит, дисплазія кульшових суглобів, підвивих з обох сторін.
7 років тому в багатодітній родині Грушовець народилися дві донечки – двійнята Настя та Аня. Дві дівчинки, які зараз відрізняються абсолютно всім. Різниця неймовірна. Аня сама не дихала, у дівчинки лікували то пієлонефрит, то пневмонію, була операція на сечовому. А в 4 роки мама помітила, що Анюта дивиться в одну точку і не реагує ні на що.

Основний діагноз Анюти неможливо вмістити навіть в абзац. Такої кількості діагнозів та медичних термінів в історії однієї дитини не багато лікарів бачили за своє життя. У дитини важка форма епілепсії, що майже не піддається лікуванню! А через важку епілепсію лікування супутніх недугів та операції або неефективні, або просто неможливі.

Аня почала трохи говорити і ставати на ноги, але страшна епілепсія збила всі досягнення. Дівчинка з багатодітної родини, мама майже не бачить своїх інших дітей, адже з Анютою вони більше по лікарнях, ніж вдома, і все через нездоланні напади і жахливий стан дитини. Після безкінечних візитів до лікарень мамі вдалося виїхати на консультацію до Барселони – у клініку Centro Médico Teknon до професора Антоніо Руссі. Під час багатодобового безперервного обстеження лікар локалізує “джерела” нападів та призначає відповідне лікування.

Стан Анюти значно покращився, але тепер вони з мамою знову на найсильніших ліках і знову по лікарнях. На обстеження та корекцію лікування у Барселоні необхідно 289 560 грн, сума нереальна для багатодітної сім’ї. Але завдяки небайдужим ми віримо, що Ані допоможуть знову взяти під контроль свого ворога, ця місія здійсненна, це кінець Аніних митарств!
Збір на Аню офіційно проводить БФ «Сучасне село та місто» та Українська Біржа Благодійності на платформі dobro.ua
Для допомоги:
За посиланням на платформі dobro.ua

Поділитися

Ми піклуємось про долю кожного, хто до нас звернувся по допомогу