Аня Грушовець

Терміново

ПІБ: Грушовець Аня Сергіївна, 11.01.2013 р.
Місто: с. Голубне, Рівненська обл.
Діагноз: структурна епілепсія з частими полімфорними нападами, резистентними до терапії, затримкою психомовного розвитку, дизартрія, хронічний рецидивуючий цистит, пієлонефрит, дисплазія кульшових суглобів, підвивих з обох сторін.
Збір: 17 600 євро

6 років тому в багатодітній родині народилися дві дівчинки – двійнята Настя та Аня. Це вони на фото… Різниця неймовірна…, а далі підуть лише цитати: “Дитина сама не дихала”, “сердечко слабко билося”, “ми лікували то пієлонефрит, то пневмонію, була операція на сечовому”, “Анютка в свої вісім місяців не вміла навіть тримати голову”, “коли дівчинці було 4 роки, я помітила, що Анюта дивиться в одну точку і не реагує ні на що”, “була бронхоскопія, міжвертлюгова остеотомія обох стегнових кісток”… Такої кількості діагнозів та медичних термінів в історії однієї 6-річної дитини ми не бачили вже давно.

Основний діагноз Анюти неможливо вмістити навіть в абзац. Після довгих митарств по лікарнях, цитуємо далі: “Лікуючи то одне, то інше, у дитини побільшало завмирань, коли їй виповнилося чотири роки, вона почала сама ставати на ноги і робити перші кроки, але у дівчинки почалися напади епілепсії, після кожного вона помалу переставала говорити…”.
У Анютки – важка форма епілепсії, що майже не піддається лікуванню! А через важку епілепсію лікування супутніх недуг та операції або неефективні, або просто неможливі. Після лікарень мамі дивом вдалося показати дитину лікарю з клініки Medical Park (Туреччини), він якраз був із візитом у Києві щодо одного свого маленького пацієнта з України, якого щойно врятував. Перше, що лікар сказав, побачивши Аню було: “Боже, чому дитина так страждає через напади?”. Виявилось, що єдиний шанс у дитини на нормальне життя – це операція зі встановлення вагусного стимулятора. Лікар дає гарантію, що приступи зменшаться на 80%, а, можливо, їх і зовсім не буде.

Наша місія – зібрати на УББ 300 000 грн із потрібних 17 600 євро на лікування Ані за кордоном! Сім’я багатодітна, у двійняток є ще 2 братики, вони живуть у селі, 17 600 євро – це космічна сума, яку їм не в силах зібрати самостійно. Але ми віримо – ця місія здійсненна, це кінець Аніних митарств!

Поділитися

Ми піклуємось про долю кожного, хто до нас звернувся по допомогу