Балан Давид 3 роки

Терміново

UPD: Найкраща новина!!!! Наш 17 вересня 2019 року повернувся додому після майже півторарічного лікування і пересадки кісткового мозку!!!!! Мільйони раз дякуємо усім, хто допоміг! БФ “Сучасне село та місто”

UPD: Збір на Давида призупинено! Частину коштів зібрано на “Українська Біржа Благодійності”, решту суми очікуємо від МОЗ! Будемо тримати Вас в курсі! Звіти згодом!

*******************************************************************

Діагноз: мієлодиспластичний синдром (D46) MDC

Необхідно: 120 000 доларів на пересадку кісткового мозку у Туреччині (медичний центр Medical Park).

Збір коштів на ubb.org.ua   Українська Біржа Благодійності

Давиду 3 роки, і весь останній рік він бореться з не дитячою хворобою. Організм дитини не виробляє тромбоцити. Він проходить підтримуюче лікування та постійно має переливання крові. Лікарі дали шанси на одужання після пересадки кісткового мозку, яку на Україні не роблять. Турецька клініка MedicalPark Bancelievler Hospital, Istanbul прийме Давида на операцію. Вони виставили рахунок в 120 000$. Не треба писати, що сума нереальна для Ольги – мами Давида, яка виховує дитину одна, і зараз не працює, адже весь час знаходиться з малим.

Слова мами Олі:

«Мене звати Оля. Синочка – Давид.  Зараз нам повних 3 роки. Після останньої пункції і трепанобіопсії поставили діагноз мієлодиспластичний синдром (D46) MDC, тобто кістковий мозок не виробляє тромбоцити. Регулярно вливають тромбоконцентрат, штучно піднімають їх кількість. Результати аналізів погіршуються. Висновок консиліуму лікарів – необхідне проведення трансплантації кісткового мозку від нерідного ідентичного донора за кордоном (батьки не підходять як донори).

Мені важко це переживати, але Бог дає мені сили боротися і я буду боротися за щастя і здоров’я сина !!»

БФ «Сучасне село та місто» усі кошти, що надійдуть для лікування Балан Давида перерахує на рахунок клініки та надасть усі необхідні звіти.

група збору коштів у ВК: група у ВК

сторінка мами у ФБ: група у FB

прямі реквізити мами:

+38 097 374 96 41 Балан Ольга
Электронная почта: [email protected]
Viber: +380999337842  WhatsApp: +380973749641

Поділитися

Ми піклуємось про долю кожного, хто до нас звернувся по допомогу