Допоможемо Матвійчику пройти реабілітацію!

Терміново

5-річний Матвійчик терміново потребує допомоги. На долю хлопчика випало багато випробувань. Він народився передчасно, пережив зупинку дихання, провів у реанімації початок свого життя. Його діагноз: віддалені наслідки гіпоксично-ішемічного ураження головного мозку в перинатальному періоді, лікворна дисцикуляція, сенсомоторна алалія, гіпоталамічна дисфункція з нейросудинними порушеннями, епісиндром з рідкими генералізованими нападами.

Хлопчик відстає від однолітків у розвитку, але після курсів лікування в Матвія є і позитивні зміни. Він почав краще триматися під час ходьби і навіть переступати через пороги. Хоча діагнози хлопчика даються в знаки, на обличчі дитини завжди є усмішка.

Матвій ходить, грається іграшками, полюбляє гойдатися на гойдалці. Після останнього курсу реабілітації у нього покращилося розуміння, він став активнішим. Хлопчик не говорить, але якщо йому щось потрібно, то він бере за руку маму і веде її за собою, показуючи, що йому потрібно. Періодично у дитини виникають епілептичні напади, які призупиняють його розвиток.

Тому для полегшення стану та подальшого розвитку Матвійчику потрібна регулярна реабілітація та проходження медикаментозних курсів.

Допоможімо Матвію пройти життєво важливий курс реабілітації, який подарує йому нові досягнення у розвитку!

Поділитися

Ми піклуємось про долю кожного, хто до нас звернувся по допомогу