Карпенко Дмитро

Повне ім’я: Карпенко Дмитро Андрійович, 04.12.2017 р.
Місто: Монастирище, Черкаська обл.
Діагноз: ДЦП, спастична диплегія, стійкі значні рухові порушення
Сума: 23900 грн
Дмитро – єдина дитина у молодій сім’ї, і на сім’ю, що складається з мами, тата і сина, у них дві інвалідності. У Діми дитячий церебральний параліч, спастична диплегія, стійкі значні рухові порушення, а у його мами – онкологія, В/мозкове об’ємне утворення мозочку. Зарплатні батька не вистачає на лікування обох, але попри надскладне становище вони разом впевнено вирішили йти до свого щастя.

До 3 років малий не повзав, не вставав, не ходив, самостійно не сидів. Після реабілітацій Діма почав поповзати на четвереньках і сам підвівся! Мета у цієї сім’ї така ж, як і у інших родин, аби їх дитина була щасливою. Перший крок до щастя – аби Дімка ходив. Він має всі шанси самостійно ходити, йому треба лише трішки допомогти – зібрати кошти на наступний курс реабілітації.

Ми вже збирали кошти для малого на попередній курс реабілітації. І зараз він може вже відзвітувати – Дмитро навчився сам пити з чашки і трохи самостійно їсти, він дуже активний і цікавиться всім. От тільки його тіло досі не слухається. Вже в лютому в Діми наступний етап реабілітації, а коштів на нього немає. І знову мама, тато, Дімка та ми звертаємося до кожного за допомогою. І наступний звіт від Діми буде вже з новими досягненнями!

Допомогти можна тут за посиланням – на сайті dobro.ua

Поділитися

Ми піклуємось про долю кожного, хто до нас звернувся по допомогу