Лободюк Максим

Терміново

25 вересня 2015 року народження  м. Умань, Черкаська область

Діагноз: Гемофілія А, тяжкий перебіг

Необхідні ліки: Новосевен – 42 000 грн. На місяць в середньому потрібно 50 флаконів одного із препаратів. Допомога потрібна постійно!

Хлопчик народився 25 вересня 2014 року, у м. Умань, у 8 місяців Максиму був поставлений страшний діагноз Гемофілія А, тяжкий перебіг. При цьому захворюванні існує небезпека загибелі від крововиливу в мозок та інші життєво важливі органи, навіть при незначній травмі.

Дитина перебувала на профілактичному лікуванні у рамках Швейцарської програми з травня 2014р. Через чотири місяці після початку лікування розвинувся інгібітор до FVIII (вересень 2014р. ) з титром 12,8 БО/мл., (квітень 2015 р.) титр 7,9 БО/мл.

Від вересня 2014 року по сьогоднішній день хлопчик не має можливості на нормальне існування, оскільки держава не виділяє необхідних препаратів (Новосевен), які б допомогли дитині жити нормально, а саме головне, як наслідок нелікування стати інвалідом. Максиму постійно потрібен препарат Новосевен для зупинки крововиливів. Ціна за 1 флакон Новосевен- 42 000 грн. На місяць в середньому потрібно 50 флаконів.

На жаль, сім’я Максима, що складається з батька та матері, не має  такого фінансово-матеріального забезпечення щоб купити необхідні препарати для лікування сина, адже щомісячний дохід сім’ї складає 3200 грн, мати у декретній відпустці, а батько Максима працює водієм. Ціна одного флакону перевищує в десятки разів місячний сукупний дохід сім’ї (для зупинки маленької кровотечі такої, наприклад, як поріз, синяк, який через хвилини може перетворитися на величезну гематому потрібно від 3 до 10 флаконів). Ціна за 1 флакон Новосевен – 42 000 грн. На місяць в середньому потрібно 50 флаконів.

Допомога потрібна постійно!

Lobodyuk3

Поділитися

Ми піклуємось про долю кожного, хто до нас звернувся по допомогу