Марчак Максим

Терміново

UPD: Збір закрито! 1 жовтня 2018 реабілітація!

Діагноз: дитячий церебральний параліч.
Необхідна сума: 11 940 грн

Марчак Максим Олексійович народився здоровим малюком, але в  семимісячному віці був поставлений діагноз ДЦП. Максим все розуміє, йому вже 13 років, завжди і всім посміхається. Для того, щоб перемогти хворобу Максимові потрібно декілька разів на рік проходити курс реабілітації, наступний заплановано у Міжнародній клініці відновного лікування (Трускавець, Львівська обл.).

Слова мами Максима:
“Синочка звуть Максим, йому 13років і йому дуже хочеться бігати і стрибати самостійно, але його хвороба доки не дозволяє цього. У нашій сім’ї після народження Максимка все розділилося на “ДО” і “ПІСЛЯ”. У 3-х місячному віці мому синочку зробили щеплення АКДС,після якої він дуже змінився,а в 7 місяців було поставленно діагноз ДЦП. Кожна реабілітація наближає Максимку ще на один крок до одужання. Вже надто багато пройдено, досягнуті результати. Найголовніше – не зупинятися. Ми пробуємо різні методики і в комплексі вони дають добрий результат! Максиму необхідно закріплювати і розвивати досягнуті результати, і у нього попереду головне – зробити свої перші самостійні кроки, почати ходити як і усі здорові дітки.А курси інтенсивної реабілітації – це ще один крок до цієї мрії. І щоб його зробити, Максиму потрібна допомога! Ось вже 13 років триває наша важка праця, іноді просто опускаються руки і покидають сили, але варто поглянути в ці розумні оченята і з’являється надія і нові сили… Кожен новий рух для нас така велика перемога і радість!
Я як кожна мати, прошу Вас не залишатися байдужими і допомогти моєму синові перемогти хворобу і мати право на повноцінне життя.Тільки разом ми зможемо подарувати Максиму щасливе дитинство,і жити як всі. Протягніть свою руку допомоги Максиму, який завдяки Вашій підтримці зможе мати шанс на повноцінне життя. ПОДАРУЙТЕ ШАНС НА ОДУЖАННЯ!!!”

Допоможіть Максиму стати на ноги – Українська Біржа Благодійності

Поділитися

Ми піклуємось про долю кожного, хто до нас звернувся по допомогу