Матвій Молодецький

Терміново

ПІБ: Молодецький Матвій Віталійович, 26.07.2017 р.
Діагноз: гіпоксичне-ішемічне ураження головного мозку, лікворна дисцикуляція, атактичний синдром, відставання в розвитку
Збір: 32 620 грн

Історія діагнозів Матвія почалась з 35 тижня вагітності мами. Матвій передчасно народився, малюк мав зупинку дихання, початок свого життя він провів у реанімації. А вже коли він ріс і розвивався, у нього почалися і супутні проблеми з мозком та несвоєчасний розвиток. Тепер у такої бажаної дитини в сім’ї є низка хвороб: гіпоксично-ішемічне ураження головного мозку, лікворна дисцикуляція, атактичний синдром, відставання в розвитку.

Матвій – дуже милий та усміхнений хлопчик, але діагнози даються в знаки, у свої 2 роки він вимовляє лише деякі звуки, він сам тільки-но почав сідати і тримається за опору при ходьбі. Ще гірше, без лікування та реабілітацій у нього в голові збирається ліквор, болить голова і починаються судоми. Мама постійно поряд та контролює стан малого, батько різноробочий.

З самого народження Матвій любить гратися машинами, кататися на гойдалці, читати книжки з мамою. Завдяки реабілітаціям у нього значно покращується самопочуття, дитина починає краще ходити, триматися та вимовляє більше звуків, а ще – він більше сміється, і це найбільше щастя для батьків. Лікарі прогнозують, що при реабілітаціях кожні 3 місяці за два-три роки Матвій досягне своїх однолітків, тому такі курси хлопчикові вкрай необхідні.

Наступна реабілітація запланована вже на серпень, і ми звертаємось по допомогу дитині на dobro.ua
за посиланням:

Поділитися

Ми піклуємось про долю кожного, хто до нас звернувся по допомогу