Настя Олійник

Терміново

UPD: Настя пройшла обстеження у Туреччині, під час обстежень знайшли інфекцію, яку потрібно було терміново лікувати, зробили уродинамічний тест, коррекцію! Наступне обстеження та контроль перед пластикою через 2 роки!

Настя Олійник
11 років
діагноз: екстрофія сечового міхура
збір: 11700 США облследованіе і опреаций в Туреччині

Важлива операція – врятує 10 річну Настю!
Дівчинка мріє займатися танцями та акробатикою, але через страшну ваду – не може витримувати будь-які фізичні навантаження.
У Насті екстрофія сечового міхура (сечовий міхур «ззовні») – це відсутність «низу живота», а саме його передньої стінки і відповідно передньої черевної стінки.
Настя народилася з цією вадою, лікарі «Охматдиту» намагались виправити декількома операціями та довгим роками лікуванням, ситуація покращилась, Настя уже в 5 класі, але уретропластика необхідна. Спочатку повне обстеження у турецькому Medical Park, а потім операція. 11700 США – сума за діагностику та операцію. Звичайній сім’ї з Черкащини таку суму зібрати не під силу. Тато працює шліфувальником на заводі, мама в декреті – у Насті є ще молодша сестра.
Ми просимо допомоги зібрати кошти дитині на обстеження та операцію, щоб вона була здоровою, як її однолітки та у майбутньому сама стала мамою!

Поділитися

Ми піклуємось про долю кожного, хто до нас звернувся по допомогу