Перша посмішка Мишка

Терміново

Батьки чекали Мишка з любовю та надією. Але під час пологів лікарям довелось робити вакуум. Це було критичним моментом у житті сім’ї. Вади розвитку мозку з’явились після важких пологів. У Мишка лише 20% мозку “активні”. Коли йому було 1,5 роки – він трохи тримав голову і починав вигукувати перші звуки, але все зупинилось, зараз він і цього не може робити.

У малого локалізована симптоматична епілепсія, мікроцефалія, тетраплегія, атрофія зорового нерва, він не бачить, не фокусує погляд, не сидить і навіть не посміхається мамі, тільки обіймає. Батьки контролюють напади ліками, і тому їм дозволили поїхати з Мішкою на реабілітацію у смт. Модричі, де підібрали особливий курс для таких діток, з епі-нападами і судомами.

Лікарі дають надію, що він зможе тримати голову і хоч трохи сидіти самостійно, бо зараз він постійно на ручках, у візочку витримує до 15 хвилин, іноді навіть ковтнути слину для нього проблема.

Курс розраховано на 15 днів, на dobro.ua ми збираємо половину – 30 000 грн, і звертаємось за допомогою до кожного допомогти Мишку посміхнутися мамі вперше в житті.
Перша посмішка Мишка

Поділитися

Ми піклуємось про долю кожного, хто до нас звернувся по допомогу