Терміново

UPD: Збр закрито! 14 тисяч євро із 20-ти потрібних зібрали. Решту суми – 6 тисяч євро батькам передали батьки Діанки Батій “Діанка Батій – Боротьба за життя”. Це кошти, які так само небайдужі зібрали на порятунок їхньої доні, їхнього Янголятка, яку, нажаль, так і не вдалося врятувати.

Діагноз: двобічна хронічна сенсоневральна глухота
Необхідно: 756 000 грн на кохлеарну імплантацію

«Ми знаємо, що для вас наша сім’я – просто одна із тисяч, які просять про допомогу. Але для нас наша історія одна.»
– так починає своє звернення мама 2 річного Дениски Салія. Дивлячись на Дениса не можна побачити нічого підозрілого, веселий, милий, завжди з посмішкою, але проблема знаходиться в середньому вусі, у равлику, нервові волоски на слуховому нерві не працюють, не можуть передавати звук до мозку. У Дениса двобічна хронічна сенсоневральна глухота. Сучасна медицина не може дати відповідь, у чому причина. Але для сім’ї Дениса це страшний факт.
Дєнічка, ще поки не розуміє, що він не чує, але зовсім скоро почне розуміти, і це страшно. Вилікувати його неможливо. – але є вихід- кохлеарна імплантація – слухопротезування – апарат, який дасть дитині чути звуки і жити повноцінним життям. і чим раніше це зробити, поки розвивається мова у малого, тим краще – по часу це максимум півроку. А вартість кохлеарного імпланту – 756 000 грн.
Його родина живе в невеликому будинку на околиці Сміли Черкаської області. Мама з чоловіком виховують ще старшого сина – школяра. Звичайна українська середньостатистична сім’я, яка не має значних заощаджень, автомобіля, нерухомості і нічого цінного, що могли б продати. Живуть на чоловікову зарплату та допомогу по догляду за дитиною. У черзі на слухопротехування за державний кошт Денис за номером 276 – це означає, що на цей рік коштів не вистачить точно, а на наступний не відомо чи вони будуть. Усе, що родина змогла позичити – вже позичили і тепер перепозичають. Вже назбирали трохи більше 5000 євро.
група допомоги Денису: Хай Янголятко почує світ https://www.facebook.com/yangolyaD/

Поділитися

Ми піклуємось про долю кожного, хто до нас звернувся по допомогу