Сірош Людмила

Терміново

Діагноз: ідіопатичний правосторонній S-подібний сколіоз грудо-поперекового відділу хребта 4 ст.

Необхідно: 94 000 грн

ПРОСИМО ТЕРМІНОВОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ ДИТИНИ – СИРОТИ! НЕОБХІДНА ОПЕРАЦІЯ НА ХРЕБТІ! ЧЕРЕЗ 3 ТИЖНІ У ОХМАТДИТІ!!! МАЙЖЕ 100 ТИС ГРН, зібрали половину!!! ДОПОМОЖІТЬ ДИТИНІ!!! У Люди батька немає, а мати покинула її з маленьким братиком. Тітка забрала дітей до себе, маючи своїх 3!!!

Живуть однією сім’єю у маленькому селі Житомирської області – 5! дітей (з них двоє мають інвалідність), мама та батько, який попрацює охоронцем.

Люда потребує невідкладної операції з імплантування, щоб зупинити викревлення хребта, у неї – ідіопатичний правосторонній S-подібний сколіоз грудо-поперекового відділу хребта 4 ст. (основна дуга 110 град.) яке ускладнює роботу внутрішніх органів дівчинки, а відтак може призвести до летальних наслідків. Майже весь час дитина лежить, піднімається лише на деякий час, може ходити та сидіти, але це дуже важко, маючи таке викривлення на спині.

Можливо, якби у дитинстві «мама» дівчини (пишу про цю особу в лапках, бо вона покинула 2х дітей) звернула увагу на горб дитини, давала дитині носити корсет, операції можна біло б і уникнути, але нажаль.

Тепер тітка Люди, яка є її опікуном взялася рятувати дитину! Після обстежень вихід знайшовся і це негайна операція, бо чим далі, тим важче дихати, ходити, сидіти, горб давить на внутрішні органи, пережимає нервові вузли, і якнайшвидше рятувати треба дівчину. Операція вирішить майже повністю цю проблему! – Але 94 037 грн за спінальний імплантант   – сума нереально для багатодітної сільської родини. Ось, вони  – 5 дітей однієї тепер уже родини на фото! Люда найстарша!

Ми просимо допомоги у ВСІХ ВАС – небайдужих людей. Посильна сума – і дівчина-сирота буде врятована!

Поділитися

Ми піклуємось про долю кожного, хто до нас звернувся по допомогу