Врятувати красуню

ЗБІР ЗАКРИТО!

18-річна красуня прикута до ліжка. Молода, розумна дівчина знаходиться в полоні постійного болю в той час, коли її ровесники радіють життю, закохуються, обирають майбутнє. У дівчини повністю збережений інтелект, але вона дуже слабка фізично.

Валерія народилася передчасно з вагою 1 400 г, вона не дихала самостійно. В тримісячному віці, щоб зберегти Валерії життя, дівчинці терміново поставили шунт, який постійно відкачує ліквор (рідину) з головного мозку в черевну порожнину. Тільки після 5 років почалось покращення, і Лєра розпочала процес відновлення.

У 2019 році дівчина пройшла комплексну терапію у клініці захворювань головного мозку м. Юнчен у Китаї, після цієї комплексної реабілітації з’явився великий прогрес. Лєра набрала вагу, вона намагається самостійно сидіти. Дівчина може самостійно їсти правою рукою. Лєра не ходить, але до неї приходять вчителі, і вона займається вдома. Лікарі в Китаї та Україні дають надію, що при правильних постійних реабілітаціях дівчина таки зможе піти.

Попри перенесені 6 операцій, реабілітації та лікувальний процес, тривалістю у все життя, ані Валерія, ані її батьки не втрачають надію на одужання і звертаються по допомогу: допоможіть зібрати кошти на курс реабілітації у смт Модричі, бо самі вони матеріально абсолютно виснажені.

На dobro.ua ми збираємо кошти на 18 днів лікування Валерії в реабілітаційному центрі.
Врятувати красуню

Поділитися

Ми піклуємось про долю кожного, хто до нас звернувся по допомогу