UPD: Збір закрито!
пряма мова мами:
“Доброго дня! Хочу поділитися чудовою новиною. Зробили обстеження МРТ та MIBG і результат ПОЗИТИВНИЙ, пухлини НЕМА, і це завдяки Турецькому професійному лікарю нейрохірургу Serdar Baki Albayrak, він дуже професійно та якісно зробив свою роботу видалив всю пухлину, та подарував життя моєму дорогоціному синочку. Хімії та ТКМ не буде, тільки постійний контроль та реабілітація ніжок. “

Діагноз: неуроґанґліобластома

Необхідно: 66 250 доларів США для термінової операції в турецькій клініці

UPD2: прийшли результати аналізів для Владіка, а лікарі вже визначили майбутнє лікування. Це neuroganglioblastoma –
проміжна пухлина між злоякісною та доброякісною. І її треба лікувати до того, як вона стане злоякісною.
Попереду: 4 курси хіміотерапії з госпіталізацією – 28 днів – 9,950$
діагностика та обстеження (МРТ, тести, аналізи, ПЕТКТ, біопсія) – 11,300$
ПЕРЕСАДКА кісткового мозку – 50 днів госпіталізації та 45,000$
Всього – 66.250 $.
По попередньому збору – на 14 500 $ – ми його закрили повністю. Після оплати – залишок на карті мами – 5230 грн.

UPD: Владу вже провели операцію і видалили більшу частину ПУХЛИНИ! у Борг! Вони з мамою вже повернулись на Україну! ЗБІР ПРОДОВЖУЄТЬСЯ,  хлопчик посуває себе добре!!

27858753_736836803370723_7777627848121019309_n

2 РІЧНОМУ ХЛОПЧИКУ потрібно 14 500 ДОЛАРІВ для ТЕРМІНОВОЇ ОПЕРАЦІЇ З ВИДАЛЕННЯ ПУХЛИНИ!!!! ПОТРІБНА ВАША ДОПОМОГА!!!  ЛІЧЕНІ ДНІ ДО ОПЕРАЦІЇ!!!!

Мама Владиславчика, 2015 р.н, – Аня Чибук просить всіх небайдужих врятувати її сина, бо рідних, хтоби міг хоч якось допомогти у Ані просто немає. Аня – сирота, рано втратила своїх батьків, а зараз ще й залишилась наодинці із хворим на страшну хворобу сином, якого виховує самотужки.

Ця дитина – сенс всього Аніного життя, яке вона планувала прожити разом із повноцінною сім’єю: коханим чоловіком та сином. Та не так сталося, як вона планувала. В одну мить всі мрії про повноцінну сім’юздорову диину стали розбились вщент…

Владиславчик народився здоровою дитиною і до 5 місяців Аня просто насолоджувалася материнством. Діагноз: Нейробластома екстраинтравебральна (простою мовою ракова пухлина) на рівні Th8-L5, прозвучав як грім серед ясного неба.

Вже 7-ми місячним (17 вересня 2015) Владиславчика прооперували вперше та частково видалили пухлину. Слідом за операцією малюк пережив 6 блоків хіміотерапії, після яких настала ремісія. Рік малюк знаходився вдомад наглядом. Погіршення стану малюка змусили Аню знов шукати кошти на діагностику, яку в Україні не проводять.

В 2016 Аня разом з малюком, завдяки коштам волонтерів, поїхала до Польщі на MIBG обстеження та і НІР, після чого лікарі порекомендували зробить ще 3 блока хіміотерапії.

На третьому блоці хімії стався рецедив була в край в край важкому стані. Українські лікарі розвели руками і сказали, що лікування в Україні немає.

Дякувати Богу, стан Владиславчика стабілізувався і весь 2017 Владиславчик провів в Україні, де кожні 3 місяці проходили обстеження. Останне МРТ показало, що пухлина почала рости. А обстеження в Туреччині, завдяки коштам волонтерів із Італії показало, що Владиславчику потрібно терміново провести операцію аби пухлина не защемила нервові кінцівки і не призвела до незворотніх тяжких наслідків.

Наразі Турецька клініка “Медікал Парк” виставила Ані рахунок на 14 500 долл.

Допомогти Ані зберегти життя її синочка можемо тільки ми з Вами!

Поділитися

Ми піклуємось про долю кожного, хто до нас звернувся по допомогу