Діючі проекти

Група “ЖИТЬ!”

27.10.2016

Друзі! У нас новий проект – Група ЖИТИ! у Facebook! Спільнота небайдужих людей готових прийти на допомогу всім бажаючим на лікування, операції, реабілітації, медикаменти, купівля обладнання і здійснення мрії !!! Загальнодоступна група, де кожен може розмістити своє прохання про збір грошей! Додавайтеся в групу,...

Покращення можливостей професійного навчання дітей на базі центру реабілітації «Пролісок»

Проект розпочався 1 січня 2016

Розпочато виконання проекту «Покращення можливостей професійного навчання дітей, позбавлених батьківського піклування та людей з обмеженими можливостями для отримання професійної освіти, життєвих навичок і подальшого працевлаштування на базі центру реабілітації «Пролісок» м. Умань».

УЗД сканер у пологовий будинок міста Умань

Проект розпочався 1 січня 2016

Збираємо кошти на придбання УЗД сканер з доплерометрією та вагінальним датчиком в Уманський пологовий будинок. Щорічно УЗД сканером проводяться більше 10 000 (!) обстежень вагітних жінок та жінок, що звернулися до жіночої консультації.

Облаштування фізкабінету в Уманській дитячій міській лікарні

Проект розпочався 1 січня 2016

Фізіотерапевтичне відділення Уманської дитячої міської лікарні за рік обслуговує більше 3000 дітей. Велика кількість дітей потребує лікування апаратом для магніто-лазерної терапії (МІТ - 1 МЛТ).

Ми піклуємось про долю кожного, хто до нас звернувся по допомогу